Akcesoria dla koni

Kontakt

Chcesz kupić sprzęt do jazdy konnej Kielce oraz akcesoria jeździeckie Kielce, ale nie wiesz gdzie znajdziesz odpowiedni dla Twoich wymagań sklep jeździecki w Kielcach? Era trudnego dostępu do tego typu usług właśnie dobiegła końca.  W centrum miasta czeka na Ciebie sklep jeździecki Kielce i to tutaj będziesz mógł sobie sprawić akcesoria jeździeckie oraz sprzęt do jazdy konnej Kielce. Znajdziesz nasz sklep przy ulicy Jeźdźców Apokalipsy 9.

Kontakt

Sklep jeździecki Kielce oraz outlet jeździecki czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30- 17:30 oraz w soboty od 9:00 do 13:30. W tych godzinach zawsze czekamy na Ciebie w gotowości, chcąc jak najlepiej Ci doradzić. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości pomożemy Ci je rozwiać wybrać dla Ciebie najlepszy sprzęt.

Kontakt internetowy


Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czy sprzęt do jazdy konnej Kielce lub akcesoria jeździeckie Kielce, których poszukujesz są dostępne w naszym sklepie, możesz napisać do nas wiadomość. Nasi konsultacji udzielą ci ekspresowej odpowiedzi na pytanie. Nasz adres mail to sklep jeździecki Kielce @outlet jeździecki.

Prosimy byś w tytule wpisał jaki rodzaj sprzętu cię interesuje np.: czapki jeździeckie, bryczesy z wysokim stanem, derki dla konia, kantar podszywany.

Bądźmy w stałym kontakcie!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ggddgdgdg

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.